Prebieha údržba systému!

O lekárni

Vítajte na stránkách internetovej lekárne, TM-lekáreň.

TM-lekáreň chce svojim návštevníkom a klientom priniesť široký výber lekárenského sortimentu pre zdravie Vás a Vašich blízkych. Na stránkách tm-lekaren.sk Vám ponúkame nie len skvelé ceny a pestrý výber liekov a doplnkového lekárenského sortimentu, ale budeme radi ak sa naša stránka stane pre Vás aj zdrojom informácii. Rozhodli sme sa pre vás vytvárať sériu článkov o správnom užívaní liekov, rizikách niektorých chorob a určite neobídeme ani aktuálne a sezónne témy. Teší nás, že sa na nás obraciate s prosbou o radu pri vašej liečbe. Svoju prácu máme radi a sme predovšetkým odborníci a vždy Vám ochotne poradíme. Aj preto, sme vytvorili sekciu novinky, kde budete môcť nájsť odpovede na množstvo Vašich otázok ohľadne zdravia.

Web tm-lekáren.sk je aktivitou kamennej Lekárne Trnavské mýto v Bratislave. História a tradícia Lekárne Trnavské mýto siaha ešte do predvojnového obdobia starej Bratislavy. V tých časoch lekáreň niesla názov u Lekáreň u Tatranského kríža. Neskôr lekáreň dostala indentifikačné číslo, a od polovice deväťdesiatych rokov lekáreň nesie svoje terajšie meno - Lekáreň Trnavské mýto.

Sme hrdí na našu tradíciu, na naše skúsenosti a na dôveru, ktorú sme si za tak dlhý čas našej histórie u našich klienotov získali. Všetky naše skúsenosti, vedomosti, Vám teraz prinášame v novom, webovom rozhraní.

Pozývame Vás do sveta našej internetovej lekárne, kde sa radi postárame o Vaše zdravie a aj zdravie Vašich blízkych, presne tak isto, ako to robíme už dlhé roky v našej tradničnej lekárni

Tešíme sa na Vás, tm-lekaren.sk, Lekáreň Trnavské mýto.